کليه دوره هاي مربوط بازرسي فني در سطح I و II و III دراين شرکت مطابق با مندرجات SNT-TC-1A انتشار يافته توسط ASNT آمريکا برگزار شده و در Written Practice مجموعه ايده آزما ايرانيان نيز ثبت گرديده است و به صورت کاملاً بين المللي در حال اجراست.
اين شرکت دوره هاي آموزشي خود را در چند شاخه مختلف تقسيم بندي نموده است، لذا هر شاخه از بخش هاي آموزش در اين مجموعه توسط تاريخ دقيق برگزاري در جدول تقويم آموزشي به همراه طول دوره و هزينه مربوط به ثبت نام درج گرديده است و توسط لينک زير قابل دريافت مي باشد.
دوره هاي بازرسي فني در 5 شاخه اصلي ذيل دسته بندي مي شوند:


1- بازرسي چشمي (Visual Test(VT
2- بازرسي مايعات نافذ (Penetrant Test(PT 
3- بازرسي ذرات مغناطيسي (Magnetic Practice Test(MT
4- بازرسي اولتراسونيک (Ultrasonic Test(UT 
5- راديوگرافي (Radiographic Test(RT

 

شاخه هاي ديگري ازآموزش بازرسي فني (NDT) مورد اجرا در اين مجموعه در صنايع مختلف قابل اجرا هستند که به عنوان مثال مي توان به:

  (Infrared Radiation Test(IR

  (Leak Test (LT   

   (Eddy Current Test (ET 

اشاره نمود.

همچنين اين شرکت در زمينه بازرسي بتن اقدام به برگزاري دوره بازرسي بتن به روش اولتراسونيک نموده که بسيار مورد توجه مهندسين عمران کشور عزيزمان قرار گرفته است.
دوره هاي بازرسي خوردگي، مخازن تحت فشار و رنگ نيز باتکيه به استانداردهاي مرتبط از قبيل NACE و API نيز قابل اجرا بوده که در ليست تقويم ساليانه قابل رويت مي باشد.
شرايط تخفيف، چگونگي برگزاري دوره ها، ساعات دوره و اطلاعات تکميلي نيز در جدول ساليانه آموزشي درج گرديده و قابل ملاحظه است.
قابل ذکر است کليه مدارک صادره از اين مجموعه توسط مدرسين و مويدين Level III بازرسي فني مشغول در اين مرکز مورد تاييد قرار گرفته و به صورت کاملاً بين المللي به داوطلبين تقديم خواهد شد.

لازم به تاکيد است کليه مدرسين دوره هاي بازرسي فني بر خلاف اکثر همکاران مشغول در شرکتهای دیگر، فقط افراد سطح III بوده که صلاحيت مدرسين توسط داوطلب قابل استعلام خواهد بود.
قابل ذکر است کليه دوره هاي مندرج در بالا به صورت منظم و طبق جدول ساليانه اين مرکز درکل سال در حال انجام مي باشد و  به دلیل محدودیت ظرفیت کلاسها که معمولا 15 نفر میباشد رزرو تلفنی و یا رزرو از طریق سایت ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری خواهد نمود.

 

 

ثبت نام اينترنتي

برخي از دوره ها به دلايل شرایط تخفیف ویژه و یا تاریخ برگزاری خاص مورد استقبال فراوان داوطلبین قرار میگیرند که قابليت رزرو و ثبت نام  اینترنتی داشته و اضافه بر جدول ساليانه دوره هاي آموزشي به اجرا در مي آيند که داوطلبين با مراجعه به قسمت ثبت نام دوره هاي آموزشي مي توانند اطلاعات لازم را کسب نموده و به صورت آنلاین پیش ثبت نام خود را انجام دهند.بدیهی است پس از پایان مهلت ثبت نام جهت دریافت مدارک ثبت نام و هزینه دوره با داوطلبین تماس گرفته خواهد شد.چگونگی برگزاری و تاریخ شروع  و هزینه این گونه از دوره ها معمولا به صورت یک خبر در بخش اخبار مفصل توضیح داده میشوند.

 

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (جدول نیمسال  اول 95.pdf)جدول نیمسال اول 95.pdf 612 kB
Download this file (جدول نیمسال دوم 95 .pdf)جدول نیمسال دوم 95 .pdf 582 kB

همکاران ما

 

       

با ما در ارتباط باشید

 

 021-88559834

 

 

ورود به سایت