مجموعه بین المللی ایده آزما ایرانیان

شرکت ایده آزما ایرانیان در سال 1385 با بهره گیری از بازرسین Level III  و  Level II تایید صلاحیت شده بین المللی بر طبق استانداردهای آمریکایی و اروپایی فعالیت خودرا در زمینه مشاوره،انجام  و مطالعات فنی درزمینه بازرسی فنی در شاخه های جوشکاری،خطوط انتقال نفت و گاز،مخازن تحت فشار،خوردگی،رنگ،بتن و . . . به صورت رسمی آغاز نموده است.

این مجموعه قادر است تادر شاخه جوشکاری حرفه ای،خطوط انتقال نفت و گاز و . . . به بازرسی و تهیه پروسیجر بازرسی فنی مربوطه اقدام نموده تا جهت کمک به اجرای امور هرچه صحیح تر بازرسی فنی و صنعتی کارفرمایان عزیز مصرف گردد.

 

پروسیجر های مربوط به صنایع مختلف بازرسی فنی،عموما" شامل نحوه اجرای تست،مواد لازم جهت تست،تکنیک و تخصص اجرای تست و روشهای ابداعی این مجموعه جهت تست پروزه های صنعتی کارفرمایان محترم میباشد که توسط افراد مطرح صنعت بازرسی فنی ایران در این شرکت تدوین میگردد.همینک این مجموعه مفتخر است تا رضایت کارفرمایانی از اقصی نقاط جهان مانند هند،گرجستان،ترکمنستان،آذربایجان،ترکیه،امارات متحده عربی،تایلند،مالزی،فنلاند و . . . . را جلب نموده و از بازارهای بزرگ صنعت بازرسی فنی به سوی خود جلب نماید.

 

همچنین این مرکز در کنار فعالیت های بازرسی فنی و صنعتی مشروح در بالابر طبق قوانین آیین نامه SNT-TC-1A صادره از آمریکا به عنوان Outside Agency محسوب گردیده و اقدام به برگزاری دوره های آموزشی بین المللی و تربیت نیروهای بازرس فنی در ایران و سراسر کشورهای خاورمیانه نموده است که به شرح ذیل تفصیل میگردد:

 

دوره های بازرسی فنی - بازرسی جوش در سطوح مختلف Level I  تا  Level III

دوره های بازرسی فنی - بازرسی رنگ

دوره های بازرسی فنی - بازرسی خوردگی

دوره های بازرسی فنی - بازرسی بتن

دوره های بازرسی فنی - بازرسی خطوط انتقال نفت و گاز

دوره های بازرسی فنی - بازرسی مخازن تحت فشار

دوره های بازرسی فنی - مخازن نگهداری و ذخیره

 

از دیگر خدمات ارائه شده در مجموعه بین المللی ایده آزما ایرانیان اخذ عضویت مراجع مرتبط با زمینه فعالیت این مجموعه جهت تمامی علاقمندانی است که قصد دارند خود و یا مجموعه حقوقی خودرا به عضویت سازمانهای مرتبط  به صنعت بازرسی فنی در آورده و از مزایای این عضویت ها استفاده نمایند.

 

شرکت ایده آزما ایرانیان باداشتن کادری مجرب همچنین قادر است تا ثبت نام علاقمندان به شرکت در آزمونهای بین المللی جهت اخذ مدارک عالیه بازرس فنی را انجام داده و داوطلبین عزیز را جهت اخذآزمون به سراسر جهان اعزام نماید.

همکاران ما

 

       

با ما در ارتباط باشید

 

 

 

 

ورود به سایت